جشن قلب مهربان

تصویر خبر

جشن قلب مهربان

اینجا باغ عاطفه است. درختانِ احساس، شکوفه کرده اند. بر گلبرگ های ایمان،شبنم محبّت چکیده است. پرنده های نیکوکاری، فضای باغ را از نغمه های توحیدی خود پر کرده اند و باغبان لبخندزنان فریاد می‌زند:

مژده! مژده! مهر آمده....

رگهایمان از خون انسانیّت لبریز است. نبضمان هر لحظه با یاد دیگران می زند. هوای حیاط دل هایمان لبریز از مهربانی است. در هر تپش، قلبمان فداکاری را فریاد می زند. از باغچه هامان بوی سیب عاطفه می‌آید. دریای چشمانمان تا ساحل غربت محرومان موج می زند. ما اهالی سرزمین نیکوکاری هستیم.

موسسه خیریه فرهاد از صمیم قلب از کار خیر شما قدردانی میکند. کار شما به ما این امکان را داده است که به تلاش برای تغییر زندگی بانوان خودسرپرست نیازمند و فرزندانشان ادامه دهیم.

درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه محضر شما خیرین عزیز که مظهر مهر هستید و از تبار باران، فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی است. شما یار دیار امروزید و یادگار ماندگار فردا.

به مناسبت شروع سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۴۰۱ موسسه خیریه فرهاد با همکاری جمعی از خیرین و داوطلبین جشنی را پس از دو سال دوری، به علت شیوع ویروس کوید-۱۹ ، برای تجدید دیدار با مددجویان مؤسسه تدارک دید. با کاهش شیوع ویروس کرونا جشنی به بهانه‌‌ی ایجاد محیطی شاد و مفرح برای بانوان تحت پوشش خیریه و تجدید دیدار مددکاران با آنان برگزار شد. اجرای موسیقی و برنامه‌های مفرح، اجرای پرفورمنس توسط فرزندان مددجویان، مسابقه برای کودکان و بزرگسالان به همراه اهدای جوایز از جمله‌برنامه‌های اجرا شده در این جشن بود. علاوه براین برنامه‌ها، توزیع سبد کالای ماهانه، اهداء کفش کتونی و کوله پشتی به همراه لوازم تحریر انجام گرفت.