خیریه فرهاد عضو علی البدل هيات مدیره شبکه سرطان

تصویر خبر

خیریه فرهاد عضو علی البدل هيات مدیره شبکه سرطان

ششمین مجمع عمومی فوق العاده شبکه ملی سرطان روز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰ برگزار گردید .

این مجمع با سه دستور جلسه:

۱- تغییر سال مالی شبکه

۲- تغییر سال فعالیت بازرس از یک سال به دو سال

۳- اختیار تغییر محل قانونی شبکه به هیات مدیره ،آغاز به کار کرد.

پس از انتخاب هیات رئیسه موارد پیشنهادی به رای حاضرین گذاشته شد و با آکثریت آرا مورد تائید قرار گرفت.

با پایان یافتن دوره دو ساله هیات مدیره، سومین مجمع عمومی عادی شبکه ملی سرطان با حضور پر شور ۳۷ عضو این شبکه در سالن یاس موسسه خیریه امدادگران عاشورا برگزار شد و با انتخاب هیات رئیسه مجمع به صورت رسمی آغاز به کار کرد. ابتدا کریم خان بره مدیرعامل شبکه ملی سرطان گزارشی از اهم اقدامات صورت گرفته در دو سال گذشته به حاضرین ارائه داد. در ادامه داود نیکی بازرس شبکه با تائید گزارش مالی نه ماهه شبکه صحت اقدامات صورت در این بخش را اعلام نمود.
اصلی ترین بخش این نشست برگزاری انتخابات بود. از آنجایی که طی دعوت صورت گرفته از اعضا، موسساتی که تمایل به شرکت در رقابت های هیات مدیره را داشتند می بایست قبل از شروع رسمی فرآیند جلسه ایت حضور را کتبا اعلان می نمودند، ۱۶ جلسه با اعلام قبلی در بخش کاندیدایی عضویت در هیات مدیره و چهار نفر جهت تصدی پست بازرس اعلام آمادگی خود را ابراز داشتند.
پس از توزیع برگه های رأی، فرآیند برگزاری انتخابات شروع شد و ابتدا آرای حاضرین به موسسات کاندیدای این پست نوسته و جمع آوری گردید. که در پایان این هم افزایی موسسات منتخب به شرح ذیل اعلام شدند:

– موسسه خیریه بهنام دهش پور
– موسسه خیریه محک
– موسسه خیریه امدادگران عاشورا
– انجمن حمایت از بیماران خاص مهر شاهین شهر
– انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان گلستان
– موسسه خیریه نور
– بنیاد خیریه راهبری آلاء
و موسسات زیر به عنوان عضو علی البدل معرفی شدند:
– درمانگاه خیریه حضرت ولی عصر(عج)
– موسسه خیریه محمدحسین رضوی
– موسسه خیریه فرهاد

همچنین در بخش انتخاب بازرس جناب آقای داود نیکی به عنوان بازرس اصلی و سرکار خانم سپیده رحیمیان به عنوان بازرس علی البدل منتخب حاضرین در جلسه مجمع شدند

در حاشیه این نشست دکتر مطلق رئیس اداره پیشگیری سرطان اداره کل سرطان وزارت بهداشت و سرکار خانم یونسی و خانم حائری از اداره کل امور خیرین وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیز حضور داشتند.  

ورود به شبکه ملی تشکل های مردمی حوزه سرطان